logotyp
Login

Aktuality

HARMONELO

Už jste slyšeli o české firmě, která vyrábí tekutá probiotika s prebiotiky? Je jediná na světě! Díky metodě tzv. Tyndalizace má tekutá forma probiotik 100% vstřebávání. Věděli jste, že až 70% imunity máme ve střevech a 95% hormonu štěstí také? Říká se, že střeva jsou náš druhý mozek. Pokud nám ve střevech chybí přátelské bakterie, jsme náchylnější k nemocem. A přitom stačí tak málo. Nyní máme možnost pomoci ozdravit náš mikrobiom.

Rok probíhala studie v Brně pod vedením českého molekulárního biologa, pana doktora Petra Ryšávky. Díky této studii se dokázalo, že probiotiky se dá léčit těžký průběh Covidu! Probiotika pomohou k rychlejšímu hojení organismu.

Pokud Vás zajímá více, přečtěte si další informace ve složce "HARMONELO" zde na našich stránkách. 


NOVINKA - BAŇKOVÁNÍ!!!

Podstatou této metody je přikládání skleněných baněk, abychom zajistili hloubkovou regeneraci a uvolnění svalstva. Baňky jsou přesouvány v rychlém sledu tak, aby byla pokryta celá plocha zad, případně nohou.

Výhodou této specifické metody baňkování je mnohem menší množství kontraindikací. Lze jimi masírovat např. těhotné ženy a do jisté míry i křečové žíly, opět s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta.

Baňkování je terapeutická metoda, která:

  • Uvolňuje svalstvo, zmírňuje bolest zad, kloubů a svalů
  • Snižuje zánětlivé stavy při pooperačních stavech, zánětech šlach či kloubů
  • Blahodárně působí na lymfatický, imunitní i nervový systém
  • Pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány (ledviny, žaludek, slezinu, játra, žlučník, pohlavní orgány)
  • Zlepšuje krevní oběh, čistí krev a pozitivně ovlivňuje činnost srdce
  •  
Objednávat se můžete na:
tel: 605 578 419 
email: info@reginaspirkova.cz
online přes rezervačí systém na: www.reginaspirkova.czK 15.4.2022 u nás ve studiu skončila kosmetika. Služby jako barvení řas, obočí, depilace, prodlužování řas a klasická kosmetika (hydratační, čistění) v našem studiu již nebudou! Pokud jste si zakoupili poukázku na kosmetiku k slečně Adéle, pro její uplatnění volejte na telefonní číslo: 702 868 565. Slečna Adélka bude působit jinde, takže se domluvíte přímo s ní.
Nadále u nás můžete chodit na přístrojové kosmetické ošetření pleti s Niode Qantero nebo nově s Niode Indigo. Také dále nabízíme službu manuální facelifting obličeje.Přinášíme vám první NOVINKU letošního roku!

"KOMBINACE MANUÁLNÍHO FACELIFTINGU S PŘÍSTROJOVÝM OŠETŘENÍM NIODE".

Na podzim jsme vám přinesli novinku a to manuální facelifting o který jste měli veliký zájem. My jsme ho spolu s několika klientkami vyzkoušeli propojit s přístrojem Niode. Výsledky byly obrovské!

Proto jsme se rozhodli zařadit tuto kombinaci do naší nabídky.
Průběh ošetření je následující: 60 minut manuální facelifting a 30 minut přístrojové ošetření s Niode. A v čem je toto ošetření výjimečné? Při manuálním faceliftingu dochází k prokrvení, uvolnění stažených svalů v obličeji, masáž povzbuzuje krevní oběh, což zlepšuje přirozenou výživu pleti. Při ošetření pleti s Niode, dochází k redukci středních vrásek a k odstranění drobných vrásek. Dále dochází k napnutí pokožky obličeje, k uvolnění ucpaných potních kanálků a celkovému oživení a prozáření tváře. Přístroj Niode dokáže stáhnout otevřené póry, pomáhá odstranit otoky a tmavé kruhy pod očima.
Při samotných ošetřeních se doporučuje zopakovat proceduru alespoň 6x. Tato jedinečná kombinace tento proces urychlí a tudíž zkrátí počet ošetření. Okamžité viditelné výsledky přetrvávají i do druhého dne.

 
 
 

PROBLEMATIKA - HORNÍ KONČETINY

Máme pro vás novinku v našem studiu! Do naší nabídky masáží jsme zařadili kompletní uvolnění celé horní končetiny. Trápí Vás bolesti ramene, lokte, karpální tunel nebo brnění rukou? Pak je pro Vás vhodná právě tato technika. Uvolní se při ní kompletně celá horní končetina - svaly kolem lopatky, na i pod lopatkou, svaly celého ramene, prsní svaly, paže, předloktí až po dlaň a hřbet ruky.

Úlevu pocítíte okamžitě!NOVINKA V NAŠEM STUDIU
MANUÁLNÍ FACELIFTING - MASÁŽ OBLIČEJE


Manuální lifting obličeje je nová metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření jsou vidět účinky - vrásky se vyhladí, pleť se zregeneruje a napne, obličej se rozzáří.
Jedná se o kosmeticko-regenerační masáž s velmi jemnou technikou šetrnou k pokožce. Tato masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.
Tato metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku!
Při ošetření používáme oleje Pure Fiji s vitamínem C. Jablonecká 724/6
Praha 9 - Prosek
190 00

Alena Kozlerová
masáže, terapie, Niode Qantero, kosmetika

IČ: 04641752
TEL: +420 605 205 313
EMAIL: amstudio@volny.cz

---------------------------------

Regína Špírková
masáže, baňkování

IČ: 08472751
TEL:  +420 605 578 419
EMAIL: info@reginaspirkova.cz
WEB:
www.reginaspirkova.cz

Partneři,doporučené odkazy

Výživa a fitness

obrázek

Akční nabídka

První ošetření přístrojem Niode Qantero ZDARMA!

Přijďte si vyzkoušet ošetření přístrojem Niode Qantero. První ošetření máte zdarma!!!

Naši klienti

obrázek

Andrea W.

24.10.2021

U paní Alenky jsem byla poprvé koncem srpna... V dubnu jsem byla na operaci s levým ramenem... Pooperační stav byl docela dobrý, měla jsem radost, že operace pomohla.... Bohužel, pak jsem začala chodit na rehabilitaci a dopadlo to tak, že jsem levou ruku nezvedla, neučesala jsem se, natož abych se mohla obléknout... Bolesti jsem měla i v noci.. Na rehabilitaci nikoho nezajímalo, že mám silné bolesti... Byla jsem zoufalá a tak jsem začala hledat...
Našla jsem si paní Alenku a jsem za to nesmírně vděčná...

Katka Š.

18.10.2021

Prodělala jsem Bellovu obrnu tváře (paréza lícního nervu) a nemohla jsem najít lepší místo, než je AM studio. Pro mě je to citlivá záležitost, ale v tomto studiu se člověk cítí skvěle a co hlavně - pomohou od problémů!

Monika K.

16.10.2020

Moc ráda chodím pravidelně na masáže k paní Aleně, protože se po nich cítím úžasně, uvolněná, nabitá energií. Naposledy jsem měla problémy se zápěstím, po dvou návštěvách u paní Aleny bolest odezněla. Je úplná kouzelnice, která své práci opravdu rozumí, dělá ji s láskou, o čemž svědčí i příjemné prostředí studia.

Lenka V.

16.9.2020

Moje první zkušenost s masáží byla u paní Alenky a neměnila bych. Pokaždé mi pomohla s bolestí zad. Je to opravdu člověk na pravém místě. Vždy usměvavá, příjemná a hlavně je vidět, že paní Alenku práce moc baví. ...

Diana P.

12.10.2019

K pani Alenke som začala chodiť na prístroj Niode. Veľmi oceňujem jej priateľský prístup a hlavne to že uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, čo je v dnešnej dobe vzácne. Svoju prácu robí poctivo a aj keď ma občas vytrápi bolestivou hĺbkovou masážou, vždy sa k nej teším. Absolvovala som ...

Hana D.

29.6.2019

Příjemné prostředí, kde není problém vzít ani dítě, jelikož tam jsou na děti připraveni - hračky, bezlepkové sušenky, ovoce :-) Dcera se vždy moc těšila :-) Podstoupila jsem zde zatím 12 ošetření přístrojem Niode Qantero, samozřejmě jsem se snažila také dodržovat...

Markéta N.

6.4.2018

Alenkou provedené ošetření Reboxem a k tomu lymfotaping na stehenní sval po úraze na lyžích hojení opravdu hodně pomáhají. Navíc ukázka masáže a uvolnění zad mne...

Klára K.

22.1.2018

Od léta chodím pravidelně na dornovu metodu i na masáže a nemůžu si to vynachválit. Bolavá záda, která jsem si pěstovala spoustu let, přestávají bolet a vyřešily se...

Monika M.

7.11.2017

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Aleně za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. Své práci rozumí a hlavně jí dělá s láskou a nasazením. Po mém zranění okamžitě podala pomocnou ruku, poradila. ...
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio
AM Studio - masážní studio Praha 9, kosmetické služby, ošetření přístrojem Niode Qantero
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio

Created by © 2016 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign